login: hasło:
znajdujesz się : Strona główna :: Katalog firm :: Handel :: Komisy samochodowe :: SKUPAUTEK

Wizytówka firmy SKUPAUTEK - Wrocław

Komis samochodowy

SKUPAUTEK
50-231 Wrocław
ul. ul. Kraszewskiego 10
tel.:791791690
(woj. dolnośląskie)
Opis:

Nasz skup aut działający na terenie Wrocławia to najbardziej kompetentna firma na którą mogliście się natknąć. Wszystkim naszym klientom zapewniamy szybką i bardzo sprawną obsługę. Poprzez specjalny formularz znajdujący się na naszej stronie możecie poznać propozycję naszej wyceny. Wystarczy jedynie, że go wypełnicie, a my w ciągu godziny odeślemy do Was odpowiedź. Kupię każde auto - tego możecie być pewni. Skupujemy auta w dobrym stanie technicznym, jak również te uszkodzone. W dodatkowej zakładce znajdującej się na naszej stronie możecie zapoznać się ze szczegółowymi informacjami odnoszącymi się do złomowania. Nasz skup samochodów za gotówkę przyjmuje u siebie samochody niezależnie od marki i wieku, jak też te pojazdy pochodzące z flot firmowych. Zajmujemy się również skupem samochodów od korporacji taksówkarskich, korporacji od klientów indywidualnych. Wszystkim proponujemy wysokie ceny za pojazdy.

Jeżeli jesteś właścicielem lub przedstawicielem tej firmy skontaktuj się z nami: formularz kontaktu. Bedziecie Państwo mieli możliwość edycji danych firmy i powiązanej oferty prezentowanej w dziale ogłoszeń (ofert).
Miejscowość: Wrocław woj. dolnośląskie
 
 
Lokalizacja na mapie
Kontakt z firmą:

Zadzwoń na numer: 791791690

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Dodaj do:
Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Flaker Dodaj do Blip

Nasz serwis www wykorzystuje pliki cookies w celu usprawnienia działania. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.  X Zamknij