login: hasło:
znajdujesz się : Strona główna :: Katalog firm :: Usługi :: Transportowe :: ModlinBus - transport do lotniska Modlin

Wizytówka firmy ModlinBus - transport do lotniska Modlin - Warszawa

Transportowe

ModlinBus - transport do lotniska Modlin
01-471 Warszawa
ul. Pełczyńskiego 22a/78
tel.:(22) 290 50 90
(woj. mazowieckie)
Opis:

ModlinBus to firma przewozowa specjalizująca się w transferach do lotniska Modlin. Do dyspozycji pasażerów są komfortowe busy i autobusy, które są wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację oraz wifi. Czas spędzony w podróży z ModlinBusem to dla wszystkich moment odpoczynku i relaksu przed dalszą podróżą. Warto wspomnieć, że godziny odjazdów autobusów i busów są ściśle powiązane z godzinami przylotów i odlotów na lotnisku Modlin po to, by pasażerowie oszczędzali swój cenny czas. Jeżeli szukasz wygodnego busa z Warszawy na lotnisko Modlin, to linia ModlinBus jest najwygodniejszą opcją na taki transport. Nie wiesz, jak dotrzeć do Warszawy z Modlina? Sprawdź szczegóły na stronie ModlinBus i dowiedz się więcej na temat komfortowych przejazdów busem i autobusem z Warszawy do Modlina oraz lotniska Modlin do Warszawy. Zapraszamy!

Jeżeli jesteś właścicielem lub przedstawicielem tej firmy skontaktuj się z nami: formularz kontaktu. Bedziecie Państwo mieli możliwość edycji danych firmy i powiązanej oferty prezentowanej w dziale ogłoszeń (ofert).
Miejscowość: Warszawa woj. mazowieckie
 
 
Lokalizacja na mapie
Kontakt z firmą:

Zadzwoń na numer: (22) 290 50 90

Dodaj do:
Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Flaker Dodaj do Blip

Nasz serwis www wykorzystuje pliki cookies w celu usprawnienia działania. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.  X Zamknij