login: hasło:
znajdujesz się : Strona główna :: Pomoc :: Polityka prywatności

Polityka prywatności

1. Dane wprowadzone przez użytkownika podczas rejestracji (adres e-mail, login, hasło) wykorzystywane są wyłącznie do kontaktu z użytkownikiem w przypadku: utraty hasła, kontaktu innego użytkownika w sprawie oferty (formularz kontaktowy pod wizytówką ogłoszenia). Żadne dane użytkowników nie są udostępniane osobom i instytucjom zewnętrznym. Dostęp do danych użytkowników mają jedynie osoby upoważnione do administrowania serwisem.

 

2. Jeżeli użytkownik umieści dane osobowe, kontaktowe w treści ogłoszenia - robi to na własną odpowiedzialność i redakcja nie odpowiada za dane rozpowszechniane w ten sposób.

 

3. Nie wykorzystujemy mechanizmu Cookies do zbierania jakichkolwiek informacji o użytkowniku. Mechanizm ten może być zastosowany wyłącznie w celu usprawnienia pracy użytkownika w serwisie.

 

4.  Nie ponosimy odpowiedzialności za zawartość i politykę prywatności serwisów zewnętrznych, do których prowadzą linki umieszczone na stronach serwisu MOTOZON.pl.
Dodaj do:
Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Flaker Dodaj do Blip


Nasz serwis www wykorzystuje pliki cookies w celu usprawnienia działania. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.  X Zamknij